Muži

SOUTĚŽNÍ  ZÁPASY MUŽŮ - JARO 2022.

   

 

 

 

datum                               

zač. 

utkání 

  doprava

     výsledek 

neděle 27.3.2022

 15,00

          Sokol Konice - SK Řetěz.Česká Ves               

  

7:0

neděle 3.4.2022

 13,00

          SK Loštice - Sokol Konice

bus11,00   

 1:0

neděle 10.4.2022

 15,30 

        Sokol Konice - Sokol Troubelice 

         

 6:1

neděle 17.4.2022

 16,00 

          TJ Maletín - Sokol Konice

bus 14,00 

 0:1

neděle 24.4.2022

 16,00 

          Sokol Konice - SK Bělkovice-Lašťany 

   

        5:2

sobota 30.4.2022

 16,30 

          SK Chválkovice - Sokol Konice 

  bus 14,15

 2:3

neděle 8.5.202

 16,30 

          Sokol Konice - Sokol Lesnice

 

         2:0

středa 11.5.2022

  

          1.FC Olešnice-Sokol Konice

   kr.pohár

         2:1

neděle 15.5.2022

 16,30

          SK Paseka - Sokol Konice

bus 14,30 

   2:3

neděle 22.5.2022 

 17,00 

          Sokol Konice - TJ Bohdíkov 

   

sobota 28.5.2022 

 16,30 

          1.FC Olešnice - Sokol Konice

 bus 14,30

 

sobota 4.6.2022 

 14,30 

           SK Postřelmov - Sokol Konice

 bus 12,30

 

sobota 11.6.2022 

 10,00 

           Sokol Konice - SK Náměšť

 

 

sobota 18.6.2022 

 17,00 

           Sokol Chomoutov - Sokol Konice

 auta

 

 

   

        

 

 

     

 

Kompletní rozlosování na www.kfsol.cz

Dorost

SOUTĚŽNÍ  ZÁPASY DOROST - JARO 2022

datum

          začátek

                                      utkání                                   

   doprava

         výsledek

   

neděle 27.3.2022 

 12,00 

             SK Slavonín -  Sokol Konice 

 auta

1:2(PK)

   
     

 

 

   

sobota 2.4.2022

10,00 

             Sokol Konice - Sokol Čechovice

 

 2:1(PK3:1)

   
     

 

 

   

sobota 9.4.2022

10,00 

             Slovan Černovír - Sokol Konice 

 auta

0:1 

   
   

 

 

 

   

sobota 16.4.2022

 

10,00

 

             Sokol Konice - Sokol Dub 

 

      3:4 (PK)

   
 

              

   

        

   

sobota 23.4.2022 

 16,00

Sokol Brodek u PV - Sokol Konice 

 bus 14,00

 2:3

   

 

     

 

   

neděle 1.5.2022 

10,00

 

Sokol Konice - SK SULKO Zábřeh

 

 

 4:0

   

 

     

 

   

neděle 8.5.2022

13,30

 

 Sokol Chomoutov - Sokol Konice

 auta

 3:2

   

 

     

 

   

sobota 14.5.2022

 

10,00

 

                Sokol Konice - FK Jeseník

 

        2:3(PK)

   

 

     

             

   

sobota 21.5.2022 

13,00

 

                FK Kozlovice - Sokol Konice 

 

 bus 11,00

 

   

 

     

 

   

neděle 29.5.2022

 

10,00

 

 Sokol Konice - Sokol Tovačov

 

 

   
       

 

   

neděle 5.6.2022 

10,00 

 Sokol Konice - FK Nové Sady

 

 

   
       

 

   

sobota 11.6.2022 

10,00

 

FK Šternberk - Sokol Konice

 bus 8,00

 

   
     

 

 

   

neděle 19.6.2022

10,00 

                  Sokol Konice -  Sokol Mostkovice/Kost 

 

     
     

 

 

   

 

     

 

   
     

 

 

   
   

         

 

     
             
 

 

 

 

           

   
   

 

 

 

   
 

 

   

 

   
   

 

 

 

   

 

     

            

   
   

 

 

 

   
     

 

     

Žáci starší

PODZIM  2021

Vzhledem k nedostatku hráčů byl tým starších žáků odhlášen ze soutěžního ročníku 2021/2022.

 

žáci mladší

JARO 22

 

datum

           začátek

                                             utkání

výsledek

 

neděle 10.4.2022

              9,00

                    FC Vícov - TJ Horní Štěpánov/Konice

 3:1

 
         

neděle17.4.2022

              10,00

                    TJ Horní Štěpánov/Konice/Konice - Haná Prostějov

 4:5

 
         

neděle 24.4.2022

                9,30

                    Sokol Protivanov - TJ Horní Štěpánov/Konice

 8:3

 
         

neděle 1.5.2022

              10,00

                    TJ Horní Štěpánov/Konice - Sokol Bedihošť

 2:1

 
         

neděle 8.5.2022

             9,00

                     Sokol Určice - TJ Horní Štěpánov/Konice

 6:2

 
         

neděle 15.5.2022

              10,00

                     TJ Horní Štěpánov/Konice - Sokol Držovice

 12:2

 
         

neděle 22.5.2022

 9,00

                     Sokol Otaslavice - TJ Horní Štěpánov/Konice

 

 
         

neděle 29.5.2022

 10,00

TJ Horní Štěpánov/Konice - FC Hvozd

 

 
         

neděle 5.6.2022

 10,00

 TJ Horní Štěpánov/Konice - Sokol Pivín

       

 
         

sobota 11.6.2022

 10,00

                    FC Kralice - TJ Horní Štěpánov/Konice

 
 

 

   

neděle 19.6.2022

10,00

                    TJ Hor.Štěpánov/Konice - TJ Lipová/Brodek u K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÝSLEDKY – PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE 2016

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

skupina 1:

 

1. Přemyslovice 12 11 1 0 101:56 34 bodů

 

2. Konice 12 7 2 3 113:63 23 bodů

 

3. Vícov 12 5 1 6 106:73 16 bodů

 

4. Jesenec-Dzbel 12 4 1 7 68:81 13 bodů

 

4. Protivanov 12 0 1 11 27:142 1 bod

 

VÝSLEDKY – PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE 2016

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

skupina 1:

 

1. Přemyslovice 12 11 1 0 101:56 34 bodů

 

2. Konice 12 7 2 3 113:63 23 bodů

 

3. Vícov 12 5 1 6 106:73 16 bodů

 

4. Jesenec-Dzbel 12 4 1 7 68:81 13 bodů

 

4. Protivanov 12 0 1 11 27:142 1 bod

 

VÝSLEDKY – PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE 2016

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

skupina 1:

 

1. Přemyslovice 12 11 1 0 101:56 34 bodů

 

2. Konice 12 7 2 3 113:63 23 bodů

 

3. Vícov 12 5 1 6 106:73 16 bodů

 

4. Jesenec-Dzbel 12 4 1 7 68:81 13 bodů

 

4. Protivanov 12 0 1 11 27:142 1 bod