Muži

PODZIM 2017

datum                               

zač. 

utkání 

            doprava 

          výsledek 

 

 

 

 

neděle 6.8.2017

17,00 

        SK Haňovice - Sokol Konice 

auta 

0:2 

 

 

 

 

neděle 13.8.2017

17,00

        Sokol Konice - SK Řetězárna Č.Ves  

 

6:1 

 

 

 

 

sobota 19.8.2017

16,30

        SK Bělkovice-Lašťany - Sokol Konice

bus 14,00 

3:2 (PK4:3) 

       

neděle 27.8.2017

16,30

        Sokol Konice - SK Náměšť

 

2:3 

       

sobota 2.9.2017

16,00

        Granitol Mor. Beroun - Sokol Konice

bus 13,30 

3:5 

       

neděle 10.9.2017

16,00

        Sokol Konice - FK Hlubočky

 

4:1 

       

sobota 16.9.2017

15,30

        Tatran Litovel - Sokol Konice

auta 

2:1 

       

neděle 24.9.2017

15,30

        SK Slavonín - Sokol Konice 

 auta 

5:1 

       

neděle 1.10.2017

15,00

        Sokol Konice - TJ Maletín

 

2:1 

       

neděle 8.10.2017

15,00

        SK Paseka - Sokol Konice 

 bus 13,00

3:1 

       

neděle 15.10.2017

17,00

        Sokol Konice - SK Chválkovice

 

 

       

sobota 21.10.2017

14,30

        FK Bohdíkov - Sokol Konice                       

bus 12,00

 

       

neděle 29.10.2017

14,30

        Sokol Konice - TJ Sokol Bohuňovice

 

 

       

sobota 4.11.2017

14,00

        Sokol Konice - SK Haňovice

           

Kompletní rozlosování na www.kfsol.cz

Dorost

PODZIM 2017

datum

          začátek

                                      utkání                                   

   doprava

         výsledek

   

neděle 20.8.2017

16,30 

                       Sokol Konice - Sokol Vel.Losiny

 

2:1 

   
       

 

   

sobota 26.8.2017

13,00

                       SK Chválkovice - Sokol Konice

 auta

       0:1           

   
       

 

   

neděle 3.9.2017

15,30 

                       Sokol Konice - Sokol Určice

 

4:0 

   
       

 

   

sobota 9.9.2017

10,00 

                       1.FC Vikt.Přerov - Sokol Konice

 bus 7,45

1:2 

   
       

 

   

NE 17.9.2017

15,30 

                       Sokol Konice - 1.HFK Olomouc

 

5:1 

   
       

 

   

SO 23.9.2017

15,30 

                       Sokol Konice - FK Mohelnice

 

1:5 

   
     

 

 

   

čtvrtek 28.9.

15,30 

                       Sokol Konice - Sokol Chomoutov

 

1:2 (PK1:3) 

   
             

NE 1.10.2017

10,00 

                       Sokol Čechovice - Sokol Konice

 auta

1:2 (PK3:5) 

   
       

 

   

SO 7.10.2017

15,30 

                       Sokol Konice - FK Šternberk

 

2:1(PK5:3) 

   
     

 

 

   

sobota 14.10.2017

11,00 

                       FK Nové Sady - Sokol Konice

 auta

2:1 

   
       

 

   

NE 22.10.2017

  14,00 

                       Sokol Konice - Slovan Černovír

       
             

sobota 28.10.2017

10,00

                       SK SULKO Zábřeh - Sokol Konice

 bus 8,00

 

   
       

 

   

sobota  4,11.2017

10,30

                       Sokol Olšany - Sokol Konice

auta 

     
             

Žáci

PODZIM 2017

 

datum          

                   začátek

utkání

     doprava

          výsledek

 

 

neděle 27.8.2017

10,45, 9,00 

     Sokol Konice - FK Slavonín

 

         2:0, 3:4

 

 

     

 

     

středa 30.8.2017

16,00,17,45

               Sokol Čechovice-Sokol Konice

auta

 1:0(PK5:4),0:2

   
     

 

     

neděle 3.9.2017

10,45, 9,00 

              FC Želatovice - Sokol Konice

bus 6,45

         0:4 ,0:4

 

 

             

neděle 10.9.2017

10,45, 9,00 

              Sokol Konice - Slovan Černovír

          

 2:1(PK4:3),2:6

 

 

             

sobota 16.9.2017

11,45,10,00

              FK Němčice - Sokol Konice

bus 8,00

 4:3,1:3

 

 

             

neděle 24.9.

10,45, 9,00 

              FK Šternberk - Sokol Konice

        bus 7,00          

 1:2,6:3

 

 

             

čtvrtek 28.9.2017

10,30, 9,00 

             Sokol Olšany- Sokol Konice

 auta

 10:1,7:0

 

 

             

sobota 30.9.2017

10,45, 9,00 

             Sokol Konice - FK Jeseník

 

1:3,2:5 

 

 

             

neděle 8.10.2017

9,00,10,45 

             FK Mohelnice - Sokol Konice

 auta

 4:1,2:0

 

 

             

neděle 15.10.2017

10,45, 9,00 

             Sokol Konice - FK Nové Sady

 

 2:5, 0:6

 

 

             

sobota 21.10.2017

11,30,10,00

             FK Kozlovice - Sokol Konice

bus 7,45         

 

 

 

             

neděle 29.10.

10,45, 9,00 

             Sokol Konice - SK Sulko Zábřeh

         

 

 

 

             

neděle 5.11.2017

10,45, 9,00 

             Sokol Konice - Sokol Dub

 

 

 

 

 

     

           

         

 

 

 

 

 

            

 

 

   

Údaje ve sloupcích hod. a výsledek jsou uváděny v pořadí starší/mladší

přípravka

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

 

MUŽSTVA: Sokol Konice, TJ Smržice, SK Protivanov, SK Jesenec-Dzbel, FC Kostelec na Hané, SK Lipová, TJ Horní Štěpánov, FC Hvozd, Sokol Přemyslovice, Sokol Olšany

termín

začátek

pořadatel

NE 3.9.2017

9,00

          Kostelec na Hané

SO 16.9.2017

9,00

          Konice

NE 1.10.2017

9,00

          Brodek u K.(TJ H.Š.)

NE 15.10.2017

9,00

          Olšany

 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

MUŽSTVA: FKM Konice, Sokol Přemyslovice, SK Jesenec-Dzbel, TJ Sokol Vícov, SK Protivanov, FC Hvozd, Sokol Mostkovice. TJ Smržice, Sokol Olšany, FC Kostelec na Hané

 

termín

začátek

pořadatel

NE 10.9.2017

9,00

          Jesenec-Dzbel

SO 23.9.2017

9,00

          Jesenec-Dzbel

NE 8.10.2017

9,00

          Vícov

NE 22.10.2017

9,00

          Olšany

 

 

 

 

 

ÝSLEDKY – PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE 2016

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

skupina 1:

 

1. Přemyslovice 12 11 1 0 101:56 34 bodů

 

2. Konice 12 7 2 3 113:63 23 bodů

 

3. Vícov 12 5 1 6 106:73 16 bodů

 

4. Jesenec-Dzbel 12 4 1 7 68:81 13 bodů

 

4. Protivanov 12 0 1 11 27:142 1 bod

 

VÝSLEDKY – PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE 2016

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

skupina 1:

 

1. Přemyslovice 12 11 1 0 101:56 34 bodů

 

2. Konice 12 7 2 3 113:63 23 bodů

 

3. Vícov 12 5 1 6 106:73 16 bodů

 

4. Jesenec-Dzbel 12 4 1 7 68:81 13 bodů

 

4. Protivanov 12 0 1 11 27:142 1 bod

 

VÝSLEDKY – PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE 2016

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

skupina 1:

 

1. Přemyslovice 12 11 1 0 101:56 34 bodů

 

2. Konice 12 7 2 3 113:63 23 bodů

 

3. Vícov 12 5 1 6 106:73 16 bodů

 

4. Jesenec-Dzbel 12 4 1 7 68:81 13 bodů

 

4. Protivanov 12 0 1 11 27:142 1 bod