Muži

PODZIM 2018

datum                               

zač. 

utkání 

            doprava 

          výsledek 

 

 

 

 

neděle 5.8.2018

17,00

        Sokol Konice-SK Paseka  

 

5:2 

 

 

 

 

sobota 11.8.2018

17,00

        FK Bohdíkov - Sokol Konice

bus 14,30

1:0 

       

neděle 19.8.2018

16,30

     Sokol Konice - Sokol Bohuňovice

 

 1:2

       

sobota 25.8.2018

16,30

        SK Chválkovice - Sokol Konice

auta

3:2(PK4:2)

       

neděle 2.9.2018

16,00

     Sokol Konice - SK Řet. Česká Ves

 

 2:1

       

neděle 9.9.2018

16,00

        Jiskra Rapotín - Sokol Konice 

 bus 13,30

 4:1

       

neděle 16.9.2018

15,30

        Sokol Konice - Sokol Leština

 

 2:1

       

neděle 23.9.2018

15,30

        Sokol Konice  - SK Haňovice

 

 4:2

       

sobota 29.9.2018

15,30

       SK Bělkovice - Sokol Konice

 bus 13,30

 0:1

       

neděle 7.10.2018

15,00

        Sokol Konice  - SK Náměšť

 

2:0 

       

sobota 13.10.2018

15,00

        TJ Maletín - Sokol Konice

 bus13,00

 2:4 

       

neděle 21.10.2018

14,30

        Sokol Konice - Sokol Troubelice

 

 1:0

       

sobota 27.10.2018

14,30 

       FK Hlubočky - Sokol Konice

 bus 12,30

           4:1

       

neděle 4.11.2018

14,00

       SK Paseka - Sokol Konice

bus 12,00 

 1:3

       

Kompletní rozlosování na www.kfsol.cz

Dorost

PODZIM 2018

datum

          začátek

                                      utkání                                   

   doprava

         výsledek

   

sobota 18.8..2018

10,30 

                       FK Mohelnice - Sokol Konice

 auta

4:5(PK3:4) 

   
       

 

   

neděle 26.8.2018

10,00 

                       Sokol Konice - FK Nové Sady

 

      1:4      

   
       

 

   

sobota 1.9.2018

13,45 

                       Sokol Chomoutov - Sokol Konice

auta 

  3:0

   
       

 

   

neděle 9.9.2018

10,00 

                       Sokol Konice - SK SULKO Zábřeh

 

 1:7

   
       

 

   

neděle 16.9.2018

10,00 

                       1.FC Viktoria Přerov B - Sokol Konice

 bus 8,00

 1:0

   
     

 

 

   

sobota 22.9.2018

13,00 

                      1. HFK Olomouc - Sokol Konice

auta 

 5:1

   
             

čtvrtek 27.9.2018

17,00

           Sokol Velké Losiny - Sokol Konice

bus 15,00

 2:3

   
             

neděle 30.9.2018

10,00 

                      Sokol Konice - Slovan Černovír

 

0:3 

   
       

 

   

sobota 6.10.2018

12,30 

                       FC Želatovice - Sokol Konice

 

2:0 

   
     

 

 

   

neděle 14.10.2018

10,00 

        Sokol Konice - Sokol Určice

 

0:4 

   
       

 

   

sobota 20.10.2018

  10,00 

                       FK Jeseník - Sokol Konice 

 

 9:0

   
             

neděle 28.10.2018

10,00

                      Sokol Konice - Sokol Čechovice

 

 3:0 

   
       

 

   

sobota  3.11.2018

10,00

                       Sokol Konice - SK Haňovice

 

 3:1

   
             

Žáci

PODZIM 2018

 

datum                                                 

                        začátek

utkání

     doprava

              výsledek

 

 

neděle 19.8.2018          

10,45,9,00 

                 Sokol Konice - FC Želatovice

 

            2:0,5:2         

 

 

     

 

 

   

sobota 25.8.2018     

10,30,9,00

               Sokol Olšany - Sokol Konice 

auta 

               2:1,6:3        

   
     

 

     

neděle 2.9.2018

10,45,9,00 

              Sokol Konice - SK SULKO Zábřeh

 

         3:1,1:8 

 

 

             

sobota 8.9.2018

9,00,10,45 

            Sokol Čechovice - Sokol Konice

         auta

       1:2(PK3:4),3:6                      

 

 

             

sobota 15.9.2018

10,45,9,00

              Sokol Konice - FK Nové Sady                                                                               

 

       1:3,3:4 

 

 

             

neděle 23.9.2018

10,45, 9,00 

              Sokol Konice - FK Mohelnice

 

         0:1,2:1 

 

 

             

čtvrtek 27.9.2018

17,00,15,30 

             Sokol Konice - FK Kozlovice

 

2:3(PK1:3),2:1(PK4:2) 

 

 

                    

neděle 30.9.2018

10,45, 9,00 

             FK Šternberk - Sokol Konice 

bus 7,00

         1:3,2:4 

 

 

             

neděle 7.10..2018

10,45,9,00 

             Sokol Konice - Haná Nezamyslice

 

         0:3, 4:1 

 

 

             

sobota 13.10.2018

9,30,11,15 

             Sokol Dub - Sokol Konice

bus 7,45

                1:2,4:6 

 

 

             

neděle 21.10.2018

10,45,9,00

             Sokol Konice - FK Jeseník

        

                1:7,3:4

 

 

             

neděle 28.10.2018

11,30,10,00 

             SK Slavonín - Sokol Konice

   auta   

       1:2,8:2

 

 

             

neděle 4.11.2018

14,00, 12,30 

             Slovan Černovír - Sokol Konice

    auta

       4:1,1:5

 

 

 

     

 

         

 

 

 

 

 

            

 

 

   

Údaje ve sloupcích hod. a výsledek jsou uváděny v pořadí starší/mladší

přípravka

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

 

MUŽSTVA: Sokol Konice, 

termín

začátek

pořadatel

 

   

 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

MUŽSTVA: FKM Konice, 

termín

začátek

pořadatel

 

   

 

 

 

 

 

ÝSLEDKY – PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE 2016

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

skupina 1:

 

1. Přemyslovice 12 11 1 0 101:56 34 bodů

 

2. Konice 12 7 2 3 113:63 23 bodů

 

3. Vícov 12 5 1 6 106:73 16 bodů

 

4. Jesenec-Dzbel 12 4 1 7 68:81 13 bodů

 

4. Protivanov 12 0 1 11 27:142 1 bod

 

VÝSLEDKY – PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE 2016

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

skupina 1:

 

1. Přemyslovice 12 11 1 0 101:56 34 bodů

 

2. Konice 12 7 2 3 113:63 23 bodů

 

3. Vícov 12 5 1 6 106:73 16 bodů

 

4. Jesenec-Dzbel 12 4 1 7 68:81 13 bodů

 

4. Protivanov 12 0 1 11 27:142 1 bod

 

VÝSLEDKY – PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE 2016

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

skupina 1:

 

1. Přemyslovice 12 11 1 0 101:56 34 bodů

 

2. Konice 12 7 2 3 113:63 23 bodů

 

3. Vícov 12 5 1 6 106:73 16 bodů

 

4. Jesenec-Dzbel 12 4 1 7 68:81 13 bodů

 

4. Protivanov 12 0 1 11 27:142 1 bod